Etimesgut Su Tesisatçısı

Etimesgut su tesisatçısı hizmeti veren ekibimiz, Ankara’nın en hızlı çözüm üreten ve gider tıkanmalarını ortadan kaldıran tesisatçı çeşididir.

Etimesgut su tesisatçısı olarak yıllardır büyük bir sorun haline gelen su kaçaklarını onarıyoruz. Sıhhi tesisat ilk icat edildiğinden beri, borulama için kullanılan malzeme önemli bir faktör olmuştur. Antik dünyada sıhhi tesisatın ilk günlerinde, suyu evlere ve kamu binalarına taşımak için kurşun ve kil borular kullanılıyordu. Yirminci yüzyılın başlarında, sıhhi tesisat ABD’deki evlere taşınmaya başladığında, dökme demir, pişmiş toprak, bakır ve galvanizli çelik gibi malzemeler kullanıldı. Kurşun borular da yaygındı ve İkinci Dünya Savaşı’na kadar sıhhi tesisat boruları için tercih edilen malzemeydi. Su kaçak tespiti için  bu yüzden borunun türü önemlidir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kurşun boruların popülaritesi düştü. II.Dünya Savaşı’ndan sonra, galvanizli vidalı borular, evin içindeki sıhhi tesisat boruları için tercih edilen malzeme olarak popülerlik kazandı ve birkaç on yıl sonra, 1970’lerde bakır daha popüler hale geldi. Dayanıklı olan bu ürünler için kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri yapılması önemlidir. Ada Tesisat olarak bu konuda size en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Borularınıza zarar vermeden başarılı bir şekilde problemi tespit ederek onarım işlemlerini kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Hızlı Çözümler

Hızlı ve profesyonel çözümler sunan hizmetimiz kapsamında kısa sürede su kaçağı tespiti Etimesgut ilçesinde verilmektedir. Size zarar verecek bir boru türü varsa bu tesisatın değiştirilmesi mümkün olabilir. Kısa sürede onarılacak olan borular ve gerekirse tesisatın değişme işlemler için ekibimizden yardım alabilirsiniz. Alanında deneyimli bir ekiple çalışarak güvenle tüm sıhhi tesisat işlerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Bilgi almak ve iletişim kurmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.